Hakkımızda

Ülkemizin yenilikçi firmalarından biri olan ALUMİNAKS METAL, alüminyum ve aksesuar sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’de göstermiş olduğu başarısının yanında; Asya, Avrupa, Amerika, Afrika, gibi kıtalarda bulunan tüm dünya ülkelerine ihracat yaparak kendi markasından övgü ile söz ettirmeye devam etmektedir. Aynı zamanda alüminyum sektöründe elde etmiş olduğu birikimlerini, her zaman Kalite ve Ar-ge yatırımına ayırmaktadır.

ALUMİNAKS ayrıca kısa üretim süresi ile birlikte yüksek kalitesinden ödün vermeden birçok farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Temel hedefi ve kalite politikası; her zaman müşterilerinin taleplerini satış öncesi ve satış sonrası en doğru şekilde yerine getirmektir. Sahip olduğu yüksek kalite ve sorunsuz paketleme ile beraber müşterilerine hızlı teslim süresi sağlamaktadır. Buna bağlı olarak doğru fiyat politikası sayesinde alüminyum profil sektöründe kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Mobilya profilleri, sineklik profilleri, küpeşte profilleri, yapı inşaat profilleri, endüstriyel sanayi profilleri üretiminde en güvenilir alüminyum firmalarından biri olmayı hak ederek bu başarısını göstermiştir.

Uluslararası standartlara uygun paketlemeleri ve çevre koşullarına göre her türlü hava, yol ve zaman şartlarında ürünlerimizin muhafazasını koruyacak şekilde yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp ilk seferde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti hep ileriye taşımak temel amaçlarından birisi olmuştur.

WhatsApp Export WhatsApp